model: Vela

nástenný digestor, značka Galvamet

nástenný odsávač pár model Vela

Na obrázku je nástenný odsávač pár model Vela, pohľad zo spodu.

nástenný odsávač pár model Vela

Na obrázku je nástenný odsávač pár model Vela.

kóty k nástennému odsávaču pár model Vela

Na obrázku sú kóty k odsávaču pár Vela.Jedinečný nástenný odsávač pár model Vela predstavuje moderný spotrebič so špecifickým dizajnom. Zaujímava kombinácia spodnej časti z čierneho skla a komínovej časti z nereze. Jeho oblé tvary pôsobia ako by sa na stene vlnil. Tento model je k dispozícii v šírke 86 cm a môže pracovať na externý odťah alebo na recirkuláciu.

ODSÁVAČ PÁR:
rozmery: 86 cm
povrchová úprava: nerez + čierne tvrdené sklo
ovládanie: dotyková obrazovka
osvetlenie: fluorescenčná žiarovka 18 W – 4000K
výkon digestora: 886 m3/h
hlučnosť: max. 63 dBA
príkon motora: 368 W
odsávanie: externý odťah / recirkulácia (filtračný režim)
energetická trieda: B

VOLITEĽNÉ:
Komínová súprava VELA na externý odťah
Sada s uhlíkovým filtrom, d 17 cm na recirkulačný režim (filtrácia)

CHARAKTERISTIKA SPOTREBIČA:
Nastaviteľné a oneskorené automatické vypnutie. Táto funkcia umožňuje naprogramovať oneskorené vypnutie odsávača pár, ktoré v čo najkratšom čase zabezpečí správnu úroveň čistoty vzduchu vo vašej kuchyni.

Svetelná kontrolka údržby tukového filtra: odsávač pár vás automaticky informuje, keď je potrebné vyčistiť kovový tukový filter určený na zachytávanie tuku z výparov z varenia. Správne vyčistenie týchto filtrov zaisťuje ochranu vnútorných komponentov odsávača pár a nevytvára nepríjemný zápach. Ten sa môže objaviť, ak tukové filtre nie sú dlhšie obdobie čistené.

Svetelný indikátor výmeny uhlíkového filtra: digestor vás automaticky informuje, kedy je potrebné vymeniť filter s aktívnym uhlím. Tento filter je navrhnutý tak, aby absorboval pachy vznikajúce pri varení. Je nanajvýš dôležité pravidelne tieto filtre vymieňať, pretože časom strácajú účinnosť a za bežnej prevádzky znižujú zápach v kuchyni.

Obvodové/štrbinové odsávanie: funguje na princípe mechanického systému, ktorý doslova núti, tlačí, výpary z varenia pozdĺž štrbiny, ktorá vedie po obvode odsávača pár. Tento systém zvyšuje výkon odsávania a zároveň znižuje hlučnosť prevádzky odsávača pár.

Dizajn digestora je tiež vylepšený, pretože tukové filtre nie je vidieť.