PREDSTAVENIE ZNAČKY Esistyle

moderné talianske digestory s unikátnymi funkciami

Predstavenie značky Esistyle


Predstavenie značky Esistyle


Predstavenie značky Esistyle


ODSÁVANIE OD ROKU 1981
Esistyle je jedinečná talianska spoločnosť hrdá na svoju identitu a históriu. Pri svojom výrobnom procese sa zameriava na čo najvyššiu kvalitu svojich produktov a nadčasový dizajn. Pri výrobe ťaží najmä zo svojho výskumu a inovácie sa snaží zapracovať do výrobkov. Od prvotnej myšlienky k prototypu, až po samotnú výrobu daného produktu. Esistyle je spoločnosť rozdelená do viacerých sektorov, pričom sa opiera o dlhoročné skúsenosti. Svoje kvalitné produkty vybavuje tými najlepšími materiálmi a komponentmi.


Z TALIANSKA DO SVETA
Dizajn a výroba – všetky produkty sú kompletne vyrobené vo Fabriane v Taliansku. Priemyselné dobrodružstvo sa začalo pred 40 rokmi v talianskom regióne Marche, ktorý známy svojou dávnou históriou obchodu v strede Talianska. Spoločnosť sa pôvodne zameriavala na spracovanie kovov a ocele v priemysle. Zakladatelia spoločnosti sa začali viac zameriavať na výskum a kvalitu, čo následne viedlo k rýchlemu pokroku v sektore spracovania ocele. V roku 2017 sa tieto hodnotné skúsenosti a podnikateľské schopnosti, posilnené partnerstvom so Sektor OEM, spojili v zrod dnešnej značky Esistyle.

Kombinácia minulých skúseností a talentu dala základ pre vytváranie krásnych, funkčných a výrazných produktov. Celý rad produktov je 100% vyrobený v Taliansku. Štýl, inovácia, bezpečnosť a efektivita boli vždy ústrednými bodmi modelov značky Esistyle.

Esistyle je obchodný projekt, ktorý má v krajine silné korene s veľkou históriou, vynaliezavosťou a schopnosťou vytvárať krásu a technológie. Z hľadiska výroby sa spoločnosť snaží vyrábať produkty dizajnové, s modernými funkciami a hlavne s vysokou účinnosťou, pričom sa Esistyle snaží nájsť rovnováhu medzi dobrým vkusom a účinnosťou výrobkov. Produkty Esistyle pochádzajú z osvedčených odborných znalostí najmä z oblasti aplikovania špičkových technológií v odsávačoch pár.

Dizajn je taliansky, a preto, podľa slov dizajnéra Massima Vignaliho: „Vizuálne silný, intelektuálny, elegantný a predovšetkým nadčasový “. Esistyle sa neuspokojuje iba s jednoduchým odsávaním, ale snaží sa poskytnúť v kuchyni čo najvyššiu kvalitu života, a teda vyrába digestory s vysokou účinnosťou, nízkym hlukom, dobrým osvetlením a najmodernejším dizajnom.

Výskum a vývoj sú primárnym sektorom v rámci skupiny oddelení spoločnosti Esistyle. Spoločnosť sa zameriava na tvorivé a výskumné aktivity, pričom sa snaží objavovať a vyvíjať stále nové, efektívnejšie výrobné procesy. Cieľom je stále zlepšovať naše odsávače pár, aplikovať do nich najnovšie technológie, inovácie a aplikácie, a tak umožniť užívateľovi „ísť s dobou“.


Z NAŠEJ TOVÁRNE DO SRDCA VAŠEJ KUCHYNE
V oblasti okolo Fabriana existuje dlhodobo etablovaná skupina výrobcov kuchynských spotrebičov, komponentov a príslušenstva. Produkty Esistyle sú skutočným „Made in Italy“ – krásny dizajn a vysoká kvalita talianskych remeselných výrobkov. Esistyle je hrdá na to, že ako výrobca môže deklarovať, že výrobky sú kompletne navrhnuté, vyrobené a zmontované v Taliansku.

Esistyle je mladá a obratná spoločnosť, ktorá sa pozerá dopredu, a vďaka svojej flexibilite ponúka stále nové technológie vo svojich digestoroch. Produkcia chce byť iná ako konkurencia. Chce vyvíjať nové produkty, odlišné od tých, ktoré sú už na trhu. Pričom výrobný proces stále dodržiava najprísnejšie medzinárodné normy a štandardy bezpečnosti.


Odborný tím predaja digestorov značky Esistyle