PREDSTAVENIE ZNAČKY ORANIER

moderné nemecké odsávače pár do domácnosti

Predstavenie značky Oranier


Fabrika Oranier v Nemecku
INDUKČNÉ VARNÉ DOSKY, ODSÁVAČE PÁR, RÚRY A ĎALŠIE SPOTREBIČE DO DOMÁCNOSTI

Spoľahlivosť nemeckých výrobkov je známa v celej Európe a dbáme na jej vynikajúcu reputáciu. Nemecký priemysel sa opiera o charakteristiky ako vynaliezavosť, vysoké štandardy kvality a inžinierske zručnosti. S týmto vlastnosťami, s novými produktovými nápadmi, inovatívnym dizajnom a hlavne so snahou o dokonalosť je možné napredovať vo výrobe.

Spoločnosť ORANIER, ktorej korene siahajú až do roku 1607, je jedným z priekopníkov v oblasti výroby a predaja spotrebičov pre bežné použitie. Spoločnosť je známa najmä v Západnej Európe ako výrobca voľne stojacich rúr, vstavaných rúr, kombinovaných spotrebičov, indukčných varných dosiek, mikrovlniek a umývačiek riadu a ďalších spotrebičov pre domáce použitie. Vďaka širokej produktovej škále s vynikajúcou kvalitou môže ORANIER neustále rásť.

DBÁME NA ŽIVOTNÉ PROSTREDIE
Podľa nášho názoru hospodárska sila musí ísť spoločne so spoločenskou zodpovednosťou, čo je v našom prípade ochrana životného prostredia. Chceme našich zákazníkov presvedčiť o dlhotrvajúcich výrobkoch s vysokou mierou účinnosti. Touto stratégiou chceme zabezpečiť na jednej strane bezpečné zdroje z hľadiska ochrany životného prostredia, a na strane druhej chceme zároveň vytvárať pre spotrebiteľa veľmi atraktívny pomer ceny a kvality.

ORANIER: TRADIČNÁ SPOLOČNOSŤ S PERSPEKTÍVNOU BUDÚCNOSŤOU
Spoločnosť ORANIER bola založená v Dillenburgu v Hesse v strednom Nemecku. Hlavné sídlo spoločnosti je v Haiger v Nemecku.

V roku 2000 prevzala spoločnosť Justus a spoločnosť sa presťahovala do neďalekého mesta Gladenbach. Vďaka pokračujúcemu rastu v roku 2015 sa spoločnosť ORANIER vrátila späť do svojej pôvodnej oblasti. Nové priestory poskytujú potrebné miesto a aj optimálne dopravné spojenie na diaľnicu A45.

S našim tímom 160 ľudí chceme ponúknuť inovatívne technológie, presvedčivú kvalitu a kompletný servis.

Pokiaľ  vás zaujal odsávač pár z ponuky značky ORANIER, neváhajte nás osloviť, radi vám poradíme pri výbere vhodného digestora do vašej domácnosti.


Odborný tím predaja odsávačov značky ORANIER