model: Sliver

indukčný - podskrinkový digestor, značka Galvamet

indukčný podskrinkový odsávač pár model Sliver

Na obrázku je indukčný podskrinkový odsávač pár model Sliver v čiernom prevedení.


indukčný podskrinkový digestor Sliver

Na obrázku je ukážka ako sa vypúšťa kondenzačná nádobka, v ktorej sa nazbierala tekutina z výparov z varenia.

biely podskrinkový odsávač pár model Sliver

Na obrázku je biely podskrinkový odsávač pár model Sliver.

kóty k odsávaču pár Sliver

Na obrázku sú kóty k odsávaču pár Sliver.Predstavujeme unikátny zabudovateľný digestor do skrinky model Sliver. Bol uvedený na trh v roku 2015 a stal sa tak prvým antikondenzačným skrinkovým digestorom na trhu. Digestor má patentované riešenia na ohrev nielen otvárateľného poklopu, ale aj všetkých spodných povrchových častí digestora ihneď po zapnutí. Týmto spôsobom ich ohreje na určitú teplotu, ktorá zabráni tvorbe kondenzácie. Pokiaľ by sa tento proces takto nedial, na odsávači pár by mohli vznikať kvapky z kondenzu.

Zachytený vzduch z výparov z varenia, stále plný vlhkosti, prechádza chladnými povrchmi vo vnútri digestora, kde uvoľňuje obsiahnutú vodu z tohto vzduchu, ktorá sa potom zhromažďuje vo vnútornej miske.

Táto vnútorná vanička, miska, obsahuje elektronické snímače, ktoré nepretržite monitorujú hladinu vody a automaticky zastavujú motor odsávača pár, akonáhle hladina nazbieranej tekutiny dosiahne maximum. Príkazové LED diódy začnú blikať, a tým signalizujú, že vanička je plná.

Vyprázdnenie tejto zbernej misky je veľmi jednoduché, rýchle a vykonáva sa stlačením páky a umiestnením pohára pod vypúšťací ventil. Tento pohár sa umiestni pod spodnú časť digestora, je to aj zobrazené na obrázku vpravo. Až po vyprázdnení tejto zbernej vaničky bude odsávač pár schopný znova fungovať.

Skrinkový model Sliver bol testovaný v laboratóriách spoločnosti Galvamet v najkritickejších podmienkach so 4 varnými nádobami pri varení na indukcii na vzdialenosť 50 cm. Ani v týchto extrémnych podmienkach, po viac ako hodine prevádzky, nespadla na indukčnú varnú dosku žiadny kvapka.

Za rovnakých podmienok sme testovali aj iné konkurenčné antikondenzačné produkty dostupné na trhu a po viac ako hodine prevádzky je model Sliver jediný, ktorý zabráni tvorbe kvapiek na všetkých svojich povrchoch a zabráni tak pádu na povrch varnej plochy.

ODSÁVAČ PÁR:
rozmery: 60 cm / 90 cm / 120 cm
povrchová úprava: nerez / anthracite
ovládanie: elektronické jemné dotykové
osvetlenie: 60 cm : LED pás 3,8 W – 3000K / 90 cm a 120 cm : LED pás 4,3 W – 3000K
výkon digestora: 619 m3/h
hlučnosť: max. 69 dBA
príkon motora: 557,4 W
odsávanie: externý odťah / recirkulácia (filtračný režim)
energetická trieda: A

VOLITEĽNÉ:
Sada na recirkuláciu s dlhodobou životnosťou 13 x 38 cm na recirkulačný režim (filtrácia)

CHARAKTERISTIKA SPOTREBIČA:
Nastaviteľné a oneskorené automatické vypnutie. Táto funkcia umožňuje naprogramovať oneskorené vypnutie odsávača pár, ktoré v čo najkratšom čase zabezpečí správnu úroveň čistoty vzduchu vo vašej kuchyni.

Svetelná kontrolka údržby tukového filtra: odsávač pár vás automaticky informuje, keď je potrebné vyčistiť kovový tukový filter určený na zachytávanie tuku z výparov z varenia. Správne vyčistenie týchto filtrov zaisťuje ochranu vnútorných komponentov odsávača pár a nevytvára nepríjemný zápach. Ten sa môže objaviť, ak tukové filtre nie sú dlhšie obdobie čistené.

Svetelná signalizácia potreby regenerácie pachového filtra s dlhou životnosťou: pachový filter s dlhou životnosťou zachytáva všetky pachy prítomné vo výparoch z varenia a zaručuje tak čistý vzduch vo vašej kuchyni. Nemusí sa vymieňať tak často ako bežný filter s aktívnym uhlím, dá sa regenerovať každé 3 - 4 mesiace, a v každom prípade, podľa frekvencie používania odsávača pár, pri bežnom umývaní v umývačke riadu asi pri 70 ° C bez použitia akéhokoľvek čistiaceho prostriedku, po ktorom nasleduje sušenie v rúre 30 minút pri 70 ° C. Pre zachovanie vysokej účinnosti sa odporúča filter vymeniť po 6/8 regeneračných cykloch.

Obvodové/štrbinové odsávanie: funguje na princípe mechanického systému, ktorý doslova núti, tlačí, výpary z varenia pozdĺž štrbiny, ktorá vedie po obvode odsávača pár. Tento systém zvyšuje výkon odsávania a zároveň znižuje hlučnosť prevádzky odsávača pár.

Dizajn digestora je tiež vylepšený, pretože tukové filtre nie je vidieť.

Svetelné upozornenie na plnú misku v digestore, ktorá zbiera nakondenzované tekutiny.

Jemné svetlo signalizuje možnosť mať zapnuté osvetlenie svetlo aj pri zatvorenom poklope.

 

 

podskrinkový indukčný odsávač pár model Sliver