model: Fly

indukčný varný panel s integrovaným digestorom na zabudovanie do pracovnej dosky, značka Galvamet

zabudovateľný odsávač pár s indukciou model Fly

Na obrázku je digestor spolu s indukčnou varnou doskou ako jeden ucelený spotrebič. Model Fly značky Galvamet.

zabudovateľný odsávač pár s indukciou model Fly
Fly pohľad zhora.


zabudovateľný odsávač pár s indukciou model Fly

Odsávanie pár smerom dole do pracovnej dosky.


zabudovateľný odsávač pár s indukciou model Fly

Model Fly - rôzne možnosti v skrinke.


zabudovateľný odsávač pár s indukciou model Fly

Kóty odsávača pár Fly, umiestnenie v skrinke nábytku kuchynskej linky.Extrémna elegancia. Použitie rovnakého materiálu pre indukčnú varnú dosku a pre otvárateľný kryt zaručuje kontinuitu povrchu v prospech estetiky. Model Fly je moderný spotrebič, ktorý v sebe spája kvalitný odsávač pár a indukčnú varnú dosku.

ODSÁVAČ PÁR:
typ: digestor zabudovaný vo varnej doske
povrchová úprava: nerez + kryt z čierneho skla
ovládanie: dotyková obrazovka 3S + B, umiestnené na indukčnej varnej doske
osvetlenie: -
výkon digestora: 684 m3/h
hlučnosť: max. 68 dBA
príkon motora: 275 W
odsávanie: externý odťah / recirkulácia (filtračný režim) - možný aj plazmový filter
energetická trieda: A

INDUKČNÁ VARNÁ DOSKA:

rozmery: 86 x 52 cm
povrchová úprava: čierna sklokeramika
ovládanie: dotykové ovládanie, červené LED svetlá
úrovne:
príkon: 7,2 kW
varné zóny: 4
príkon varných zón: 
Zóna 1: 1,5 - 2,0 kW
Zóna 2: 1,5 - 2,0 kW
Zóna 3: 1,5 - 2,0 kW
Zóna 4: 1,5 - 2,0 kW
premostenie: 2 x (2 varné zóny dokopy)

funkcie indukčnej varnej dosky:

Ovládanie dotykovou obrazovkou
Booster - zdroj prídavnej energie
Indikátor zostatkového tepla
Ochrana proti prehriatiu
Časovač

VOLITEĽNÉ:
Sada na recirkuláciu s dlhodobou životnosťou, h 6 cm (pre kuchynský podstavec vysoký až 6 cm), recirkulácia (uhlíkový filter)
Sada na recirkuláciu s dlhodobou životnosťou, h 10 cm (pre kuchynský sokel vysoký 10 cm), recirkulácia (uhlíkový filter)    
Sada na recirkuláciu s plazmou, h 6-10 cm (pre kuchynský podstavec od minimálne 6 cm), recirkulácia (plazmový filter)    
Sada na inštaláciu potrubného odvodu, h 6 cm (pre kuchynský sokel vysoký až 6 cm), externý odťah  

CHARAKTERISTIKA SPOTREBIČA:
Nastaviteľné a oneskorené automatické vypnutie. Táto funkcia umožňuje naprogramovať oneskorené vypnutie odsávača pár, ktoré v čo najkratšom čase zabezpečí správnu úroveň čistoty vzduchu vo vašej kuchyni.

Svetelná kontrolka údržby tukového filtra. Odsávač pár vás automaticky informuje, keď je potrebné vyčistiť kovový tukový filter určený na zachytávanie tuku z výparov z varenia.

Varovanie o regenerácii pachového filtra s dlhou životnosťou: je potrebné ho regenerovať. Vďaka svojej špeciálnej štruktúre a zloženiu je možné tento filter regenerovať a obnoviť tak jeho schopnosť zachytávať pachy na najlepšej úrovni účinnosti. Ovládací panel upozorní vždy, keď je potrebné regenerovať (umývačka riadu + sušenie v rúre na 100 ° C x 10 minút).

Vysoko kvalitné materiály. Vonkajší povrch krytu digestora je vyrobený z rovnakého skla ako varná doska, čo zaručuje kompaktný vzhľad. Všetky vnútorné časti sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele.

Aj keď odsávanie nie je aktívne, zavretý sklenený kryt zabraňuje náhodnému pádu jedla alebo predmetov do vnútra spotrebiča. Kryt digestora zabraňuje tiež šíreniu nepríjemných pachov tukových usadenín z výparov z varenia zachytených v tukových filtroch digestora.

Jednoduché čistenie. Tukové filtre a oceľové odkvapkávacie nádoby určené na zachytávanie tukov a tekutín z výparov z varenia je možné zdvihnúť aj pri nasadenom kryte. Sklenený kryt je tiež možné úplne odstrániť, aby sa uľahčilo čistenie vo vnútri digestora.

Vo vnútri zbernej nádoby na tekutiny sa zhromažďujú nielen prebytočné kvapaliny vznikajúce pri náhodnom rozliatí, vykypení počas varenia, ale predovšetkým tekutiny vzniknuté kondenzáciou. Ľahko otvárateľný ventil umožňuje jednoduché vypúšťanie prebytočných tekutín.

Deň čo deň sa vo vnútri odsávača pár hromadí kondenzácia, elektronický senzor signalizuje zobrazenie najvyššej úrovne v záchytnej miske na kvapalinu. Prístroj následne zastaví odsávanie až do vypustenia tekutiny z misky. Tak zabráni nasávaniu tekutín do motora a predíde poškodeniu motora.

Prispôsobivosť a voľnosť pri navrhovaní spotrebiča do kuchyne. Prístroj je možné inštalovať do ktorejkoľvek základnej nábytkovej skrinky s rozmermi šírky najmenej 90 cm a 60 cm hĺbky. Spotrebič je možné teleskopicky nastaviť do výšky aj do hĺbky a pre hlbšie základné nábytkové jednotky sa dá motor ľahko otočiť a umiestniť dozadu.

Variabilná inštalácia. Indukčnú dosku je možné inštalovať ako naloženú alebo ako zapustenú do roviny s pracovnou doskou.

Strategická poloha motora, umiestnený vo vnútri sokla, zaisťuje ľahkú opravu samotného motora digestora alebo indukčnej dosky. V skutočnosti je možné opraviť indukciu bez demontáže spotrebiča z pracovnej dosky a taktiež digestora. Aj hlučnosť motora je výrazne znížený vďaka umiestneniu ďaleko od užívateľa a od zásuviek, ktoré ho chránia.

Odsávanie na externý odťah alebo recirkulačný režim, pomocou jednoduchej súpravy (voliteľné) je možné prepnúť digestor z prevádzky na externý odťah (potrebný systém) na recirkuláciu. Súprava môže byť buď s aktívnym uhlíkovým filtrom s dlhou životnosťou (regenerovateľné v rúre), alebo s novou technológiou čistenia vzduchu pomocou plazmového filtra.

 

 

odsávač pár so saním do pracovnej dosky Fly