model: Kompakone

indukčný varný panel s integrovaným digestorom na zabudovanie do pracovnej dosky, značka Galvamet

zabudovateľný odsávač pár s indukciou model Kompakone

Na obrázku je digestor spolu s indukčnou varnou doskou ako jeden ucelený spotrebič. Model Kompakone značky Galvamet.

zabudovateľný odsávač pár s indukciou model Kompakone
Kompakone pohľad zhora.


zabudovateľný odsávač pár s indukciou model Kompakone

Odsávanie pár smerom dole do pracovnej dosky.


zabudovateľný odsávač pár s indukciou model Kompakone

Model Kompakone pri prevádzke.


zabudovateľný odsávač pár s indukciou model Kompakone

Kóty odsávača pár Kompakone, umiestnenie v skrinke nábytku kuchynskej linky.Desaťročia skúseností s výrobou najlepších odsávačov pár spĺňa aj indukčná technológia Galvamet. Unikátne jedinečné riešenia pri spojených digestoroch a indukčných varných dosiek do jedného komplexného spotrebiča. Model Kompakone je špička v sacom výkone, jednoduchá a univerzálna inštalácia, bezpečná pri každodennom používaní s elegantným vzhľadom. Kompakone je nový spôsob užívania vašej kuchyne.

ODSÁVAČ PÁR:
typ: digestor zabudovaný vo varnej doske
povrchová úprava: nerez + kryt z čierneho skla
ovládanie: dotyková obrazovka 3S + B, umiestnené na indukčnej varnej doske
osvetlenie: -
výkon digestora: 651 m3/h
hlučnosť: max. 61 dBA
príkon motora: 275 W
odsávanie: externý odťah / recirkulácia (filtračný režim) - možný aj plazmový filter
energetická trieda: A

INDUKČNÁ VARNÁ DOSKA:

rozmery: 86 x 52 cm
povrchová úprava: čierna sklokeramika
ovládanie: dotykové ovládanie
úrovne:
príkon: 7,4 kW
varné zóny: 4
príkon varných zón: 
Zóna 1: 2,1 - 3,0 kW
Zóna 2: 1,6 - 1,85 kW
Zóna 3: 2,3 - 3,0 kW
Zóna 4: 1,4 - 2,1 kW
premostenie: 1 x (2 varné zóny dokopy)

funkcie indukčnej varnej dosky:

Ovládanie dotykovou obrazovkou
Indikátor zostatkového tepla
Funkcia pozastavenia a vyvolanie (pravá varná zóna)
Detektor hrncov
Funkcia rýchleho varenia
Ochrana proti prehriatiu
Detský zámok
Obmedzovač prevádzkovej doby
Udržiavanie teploty, tlenie  
Rýchle automatické vyhrievanie
Časovač

VOLITEĽNÉ:
Sada na recirkuláciu s dlhodobou životnosťou, h 6 cm (pre kuchynský podstavec vysoký až 6 cm), recirkulácia (uhlíkový filter)
Sada na recirkuláciu s dlhodobou životnosťou, h 10 cm (pre kuchynský sokel vysoký 10 cm), recirkulácia (uhlíkový filter)    
Sada na recirkuláciu s plazmou, h 6-10 cm (pre kuchynský podstavec od minimálne 6 cm), recirkulácia (plazmový filter)    
Sada na inštaláciu potrubného odvodu, h 6 cm (pre kuchynský sokel vysoký až 6 cm), externý odťah  

CHARAKTERISTIKA SPOTREBIČA:
Nastaviteľné a oneskorené automatické vypnutie. Táto funkcia umožňuje naprogramovať oneskorené vypnutie odsávača pár, ktoré v čo najkratšom čase zabezpečí správnu úroveň čistoty vzduchu vo vašej kuchyni.

Svetelná kontrolka údržby tukového filtra. Odsávač pár vás automaticky informuje, keď je potrebné vyčistiť kovový tukový filter určený na zachytávanie tuku z výparov z varenia.

Varovanie o regenerácii pachového filtra s dlhou životnosťou: pachový filter s dlhou životnosťou zachytáva všetky pachy prítomné vo výparoch z varenia a zaručuje tak čistý vzduch vo vašej kuchyni. Nemusí sa vymieňať tak často ako bežný filter s aktívnym uhlím, dá sa regenerovať každé 3 - 4 mesiace, a v každom prípade, podľa frekvencie používania odsávača pár, pri bežnom umývaní v umývačke riadu asi pri 70 ° C bez použitia akéhokoľvek čistiaceho prostriedku, po ktorom nasleduje sušenie v rúre 30 minút pri 70 ° C. Pre zachovanie vysokej účinnosti sa odporúča filter vymeniť po 6/8 regeneračných cykloch.

Leštená povrchová úprava umožňuje ľahké a rýchle čistenie vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele AISI 304, z ktorej je rám a odsávač pár. Celá štruktúra je zložená z materiálov odolných voči opotrebeniu a žiaruvzdorných materiálov, žiadny detail nie je z plastu!

Push-pull / zatlačiť-potiahnuť - otvorenie riadenou rýchlosťou. Vďaka možnosti jednotlivo otvoriť klapky a samostatne spustiť odsávač pár je možné zvoliť stranu nasávania pre každú aktívnu varnú zónu. To zaručuje pri rovnakom nasávaní tradičného systému s mriežkou, že sa otáčky motora znížia s menšou spotrebou a s nižšou hlučnosťou. Môžete si teda otvoriť kryt iba jednej strany alebo aj obe naraz.

Aj keď odsávanie nie je aktívne, zavreté sklenené kryty zabraňujú náhodnému pádu jedla alebo predmetov do vnútra spotrebiča. Kryty digestora zabraňujú tiež šíreniu nepríjemných pachov tukových usadenín z výparov z varenia zachytených v tukových filtroch digestora.

Žiadny viditeľný detail nie je odnímateľný alebo je potrebné ho umývať v umývačke riadu. Tým sa zabráni častému umývaniu, ktoré spôsobí farebné zmeny alebo poškodenia, aké by sa mohli stať u iných systémov dostupných na trhu.

Tukový filter proti mastnote a plech na odkvapkávanie tuku sú po otvorení pravej klapky ľahko odnímateľné a znovu ľahko nasaditeľné (zhora). Dajú sa umývať v umývačke riadu.

Čistenie vnútorných častí digestora je tiež jednoduché vďaka bočnému otvoru s magnetickým uzáverom.

Vo vnútri zbernej nádoby na tekutiny sa zhromažďujú nielen prebytočné kvapaliny vznikajúce pri náhodnom rozliatí, vykypení počas varenia, ale predovšetkým tekutiny vzniknuté kondenzáciou. Ľahko otvárateľný ventil umožňuje jednoduché vypúšťanie prebytočných tekutín.

Deň čo deň sa vo vnútri odsávača pár hromadí kondenzácia, elektronický senzor signalizuje zobrazenie najvyššej úrovne v záchytnej miske na kvapalinu. Prístroj následne zastaví odsávanie až do vypustenia tekutiny z misky. Tak zabráni nasávaniu tekutín do motora a predíde poškodeniu motora.

Prispôsobivosť a voľnosť pri navrhovaní spotrebiča do kuchyne, prístroj je vďaka teleskopickej výške a hĺbke prispôsobiteľný na akýkoľvek typ priestoru. Výstup vzduchu (výduch) sa môže otáčať o 360 °, tak vyberiete správny smer. Celá skrinka motora sa navyše môže otáčať o 180 °, aby mohla byť umiestnená za skriňou, čo umožňuje plné využitie priestoru vo vnútri podstavca.

Strategická poloha motora, umiestnený vo vnútri sokla, zaisťuje ľahkú opravu samotného motora digestora alebo indukčnej dosky. V skutočnosti je možné opraviť indukciu bez demontáže spotrebiča z pracovnej dosky a taktiež digestora. Aj hlučnosť motora je výrazne znížený vďaka umiestneniu ďaleko od užívateľa a od zásuviek, ktoré ho chránia.

Odsávanie na externý odťah alebo recirkulačný režim, pomocou jednoduchej súpravy (voliteľné) je možné prepnúť digestor z prevádzky na externý odťah (potrebný systém) na recirkuláciu. Súprava môže byť buď s aktívnym uhlíkovým filtrom s dlhou životnosťou (regenerovateľné v rúre), alebo s novou technológiou čistenia vzduchu pomocou plazmového filtra.
 

 

 

odsávač pár Kompakone