model: Globe

ostrovný digestor, značka Galvamet

ostrovný odsávač pár model Globe v bielom prevedení

Na obrázku je ostrovný odsávač pár model Globe v bielom prevedení.

ostrovný odsávač pár model Globe v bronzovom prevedení

Na obrázku je ostrovný odsávač pár model Globe v bronzovom prevedení.

kóty k odsávaču pár Globe

Na obrázku sú kóty k odsávaču pár Globe.Moderný odsávač pár model Globe svojim dizajnom pripomína bežnú lampu. Ide o ostrovný digestor so zavesením na strope, ktorý môžeme nazvať aj priestorový odsávač pár. K dispozícii je v troch farebných variáciách a pracuje výhradne na recirkulačný režim s plazmovým filtrom.
Vďaka plazmovému systému čistenia vzduchu za zbavíte nielen mastnoty z varenia, ale aj nepríjemných zápachov, zárodkov plesní a baktérii. Táto nadčasová technológia je vhodná do moderných nízkoenergetických domov, pasívnych domov a domov s rekuperáciou. Digestor sa ovláda jednoducho diaľkovým ovládaním.

ODSÁVAČ PÁR:
rozmery: Ø 57 cm
povrchová úprava: biela / čierna / bronzová
ovládanie: diaľkové ovládanie
osvetlenie: LED 10 W – 3000K
výkon digestora: 450 m3/h
hlučnosť: max. 67 dBA
príkon motora: 295 W
odsávanie: recirkulácia (filtračný režim) s plazmovým filtrom
energetická trieda: 

VOLITEĽNÉ:

CHARAKTERISTIKA SPOTREBIČA:
Nastaviteľné a oneskorené automatické vypnutie. Táto funkcia umožňuje naprogramovať oneskorené vypnutie odsávača pár, ktoré v čo najkratšom čase zabezpečí správnu úroveň čistoty vzduchu vo vašej kuchyni.

Svetelná kontrolka údržby tukového filtra: odsávač pár vás automaticky informuje, keď je potrebné vyčistiť kovový tukový filter určený na zachytávanie tuku z výparov z varenia. Správne vyčistenie týchto filtrov zaisťuje ochranu vnútorných komponentov odsávača pár a nevytvára nepríjemný zápach. Ten sa môže objaviť, ak tukové filtre nie sú dlhšie obdobie čistené.

Technológia plazmového čistenia vzduchu s použitím plazmového filtra je pokrokový spôsob čistenia vzduchu v interiéri. Zaručuje 95% redukciu zápachu (EN 61591), ako aj úplnú elimináciu všetkých vírusov, mikróbov, zárodkov plesní a baktérií prítomných vo vzduchu.

VÝHODY VYUŽITIA PLAZMOVEJ TECHNOLÓGIE V ODSÁVAČOCH PÁR:
Esteticky vynikajúci
Už žiadne inštalácií potrubí odvádzajúce odpadový vzduch mimo interiér.

Nižšie inštalačné náklady
Už nie sú potrebné žiadne ďalšie stavebné práce. V prípade externého odťahu sa musí dopredu myslieť na vedenie potrubného systému cez steny, v strope alebo v podlahe v závislosti od zvoleného typu digestora. 

Znížené náklady za energie
Zníženie ročných poplatkov za energie za kúrenie a klimatizáciu. Pri bežnej prevádzke digestora na externý odťah sa nevypúšťajú potrubím iba pachy, ale v zime aj ohriaty vzduch a ochladený vzduch zas v lete, čo zvyšuje výkonnosť kúrenia a klimatizácie.

Plazmová technológia pokrýva 95% účinnosť odstraňovania zápachu v porovnaní so štandardným uhlíkovým filtrom / s aktívnym uhlím, ktorý zabepčeuje iba 50-60% účinnosť.

100% to je výkonnosť, pri ktorej plazmové filtre odstraňujú vírusy, spóry, baktérie, mikróby, atď., ktoré sa nachádzajú vo vzduchu v kuchynskom priestore, v porovnaní s 0% výkonnosťou filtrov s aktívnym uhlím.

10 ROKOV toto je životnosť plazmových filtrov bez potreby údržby alebo výmeny. Štandardný odsávač pár na uhlíkové filtre naopak vyžaduje výmenu filtra veľmi často. Priemerne raz za 3-6 mesiacov. Digestor s plazmovým filtrom, okrem iných predností, jednoznačne ponúka úspory na nákladoch.

Plazmový filter, ktorý je v bežnej prevádzke, funguje s konštantným výkonom mnoho rokov a naďalej poskytuje 95% účinnosť odstraňovania zápachu. Zatiaľ čo účinnosť štandardného filtra s aktívnym uhlím sa rýchlo (po prvých 3-4 vareniach) zhoršuje. 

 

 

ostrovný digestor Globe ako lampa