model: Levante

nástenný digestor, značka Galvamet

nástenný odsávač pár model Levante

Na obrázku je nástenný odsávač pár model Levante v bielom skle v kuchyni.

nástenný odsávač pár model Levante v čiernom skle

Na obrázku je nástenný odsávač pár model Levante v čiernom skle.

nástenný odsávač pár model Levante v bielom skle

Na obrázku je nástenný digestor model Levante v bielej verzii.

kóty k odsávaču pár Levante

Na obrázku sú kóty k odsávaču pár Levante.Nástenný odsávač pár model Levante je dostupný v dvoch verziách - v bielom a v čiernom skle. Digestor Levante sa vyrába v šírke 90 cm a má jednoduchý minimalistický dizajn. Levante pracuje na recirkulačný režim, teda na filtračnú prevádzku s plazmovým filtrom.

ODSÁVAČ PÁR:
rozmery: 90 cm
povrchová úprava: nerez + čierne sklo / nerez + biele sklo
ovládanie: dotyková obrazovka
osvetlenie: LED pás 3,8 W – 3000K
výkon digestora: 450 m3/h
hlučnosť: max. 70 dBA
príkon motora: 288,8 W
odsávanie: recirkulácia (filtračný režim) s plazmovým filtrom
energetická trieda: -

VOLITEĽNÉ:
-

CHARAKTERISTIKA SPOTREBIČA:
Nastaviteľné a oneskorené automatické vypnutie. Táto funkcia umožňuje naprogramovať oneskorené vypnutie odsávača pár, ktoré v čo najkratšom čase zabezpečí správnu úroveň čistoty vzduchu vo vašej kuchyni.

Svetelná kontrolka údržby tukového filtra: odsávač pár vás automaticky informuje, keď je potrebné vyčistiť kovový tukový filter určený na zachytávanie tuku z výparov z varenia. Správne vyčistenie týchto filtrov zaisťuje ochranu vnútorných komponentov odsávača pár a nevytvára nepríjemný zápach. Ten sa môže objaviť, ak tukové filtre nie sú dlhšie obdobie čistené.

24h Comfortšpeciálna funkcia určená na čistenie vzduchu v miestnosti, keď sa nevarí, a teda nepoužíva sa ani varná doska, ani digestor. Táto funkcia funguje na princípe striedaní cyklov. Ide o automatické rytmické cykly v priebehu času: 5 minút ZAPNUTÝ - 25 minút VYPNUTÝ. Táto špecifická funkcia je vytvorená na čistenie vzduchu od latentných pachov ako sú cigarety, tabakový dym, čističe vzduchu, pachy zo zvyškov jedál alebo od iných zdrojov pachov v miestnosti. Funkcia sa ľahko aktivuje a / alebo deaktivuje, alebo zostáva v prevádzke až do uplynutia času, keď sa za 24 hodín automaticky vypne.

Technológia plazmového čistenia vzduchu s použitím plazmového filtra je pokrokový spôsob čistenia vzduchui v interiéri. Zaručuje 95% redukciu zápachu (EN 61591), ako aj úplnú elimináciu všetkých vírusov, mikróbov, zárodkov plesní a baktérií prítomných vo vzduchu.

VÝHODY VYUŽITIA PLAZMOVEJ TECHNOLÓGIE V ODSÁVAČOCH PÁR:
Esteticky vynikajúci
Už žiadne inštalácií potrubí odvádzajúce odpadový vzduch mimo interiér.

Nižšie inštalačné náklady
Už nie sú potrebné žiadne ďalšie stavebné práce. V prípade externého odťahu sa musí dopredu myslieť na vedenie potrubného systému cez steny, v strope alebo v podlahe v závislosti od zvoleného typu digestora. 

Znížené náklady za energie
Zníženie ročných poplatkov za energie za kúrenie a klimatizáciu. Pri bežnej prevádzke digestora na externý odťah sa nevypúšťajú potrubím iba pachy, ale v zime aj ohriaty vzduch a ochladený vzduch zas v lete, čo zvyšuje výkonnosť kúrenia a klimatizácie.

Plazmová technológia pokrýva 95% účinnosť odstraňovania zápachu v porovnaní so štandardným uhlíkovým filtrom / s aktívnym uhlím, ktorý zabepčuje iba 50-60% účinnosť.

100% to je výkonnosť, pri ktorej plazmové filtre odstraňujú vírusy, spóry, baktérie, mikróby, atď., ktoré sa nachádzajú vo vzduchu v kuchynskom priestore, v porovnaní s 0% výkonnosťou filtrov s aktívnym uhlím.

10 ROKOV toto je životnosť plazmových filtrov bez potreby údržby alebo výmeny. Štandardný odsávač pár na uhlíkové filtre naopak vyžaduje výmenu filtra veľmi často. Priemerne raz za 3-6 mesiacov. Digestor s plazmovým filtrom, okrem iných predností, jednoznačne ponúka úspory na nákladoch.

Plazmový filter, ktorý je v bežnej prevádzke, funguje s konštantným výkonom mnoho rokov a naďalej poskytuje 95% účinnosť odstraňovania zápachu. Zatiaľ čo účinnosť štandardného filtra s aktívnym uhlím sa rýchlo (po prvých 3-4 vareniach) zhoršuje.