model: Edge

stropný digestor, značka Galvamet

stropný odsávač pár model Edge

Na obrázku je stropný odsávač pár model Edge.

kóty k digestoru Edge Na obrázku sú kóty k digestoru Edge.

diaľkové ovládanie k digestoru Edge

Na obrázku je diaľkové ovládanie k digestoru Edge.Jednoduché línie a vybrané materiály. Model Edge je stropný odsávač pár, ktorý kombinuje funkčnosť a minimalistický dizajn. Splýva s okolitým prostredím a nenarúša štýl miestnosti. Digestor Edge môže pracovať na externý odťah aj na recirkulačný režim. Ovláda sa jednoducho diaľkovým ovládaním.

Inovatívny systém „Plug & Play“, ktorý je štandardne dodávaný s digestorom spolu s filtrami s aktívnym uhlím, umožňuje používateľovi ľahko nainštalovať produkt aj do režimu filtrovania.

ODSÁVAČ PÁR:
rozmery: 100 x 60 cm
povrchová úprava: nerez + biele tvrdené sklo
ovládanie: diaľkové ovládanie
osvetlenie: LED pásy 2 × 4,3 W – 3000K
výkon digestora: 831 m3/h
hlučnosť: max. 64 dBA
príkon motora: 358,6 W
odsávanie: externý odťah / recirkulácia (filtračný režim)
energetická trieda: B

VOLITEĽNÉ:
Sada s uhlíkovým filtrom, d 17 cm na recirkulačný režim (filtrácia)

CHARAKTERISTIKA SPOTREBIČA:
Zmenšená veľkosť skrinky motora
, ľahšia montáž digestora v stiesnených priestoroch.

Možnosť inštalácie motora na diaľku až do vzdialenosti 7 metrov od odsávača pár.

V prípade potreby je možné výstup vzduchu / výduch z digestora otočiť o 360 °.

Svetelná kontrolka údržby tukového filtra: odsávač pár vás automaticky informuje, keď je potrebné vyčistiť kovový tukový filter určený na zachytávanie tuku z výparov z varenia. Správne vyčistenie týchto filtrov zaisťuje ochranu vnútorných komponentov odsávača pár a nevytvára nepríjemný zápach. Ten sa môže objaviť, ak tukové filtre nie sú dlhšie obdobie čistené.

Svetelný indikátor výmeny uhlíkového filtra: digestor vás automaticky informuje, kedy je potrebné vymeniť filter s aktívnym uhlím. Tento filter je navrhnutý tak, aby absorboval pachy vznikajúce pri varení. Je nanajvýš dôležité pravidelne tieto filtre vymieňať, pretože časom strácajú účinnosť a za bežnej prevádzky znižujú zápach v kuchyni.

Obvodové/štrbinové odsávanie: funguje na princípe mechanického systému, ktorý doslova núti, tlačí, výpary z varenia pozdĺž štrbiny, ktorá vedie po obvode odsávača pár. Tento systém zvyšuje výkon odsávania a zároveň znižuje hlučnosť prevádzky odsávača pár.