model: Breeze

skrinkový digestor, značka Galvamet

podskrinkový odsávač pár model Breeze

Na obrázku je podskrinkový odsávač pár model Breeze.

skrinkový digestor Breeze zabudovaný v hornej skrinke

Na obrázku je skrinkový digestor Breeze zabudovaný v hornej skrinke.

pohľad na skrinkový digestor Breeze zo spodnej strany

Na obrázku vidieť pohľad na skrinkový digestor Breeze zo spodnej strany.

kóty k odsávaču pár Breeze

Na obrázku sú kóty k odsávaču pár Breeze.Mimoriadne elegantný odsávač pár model Breeze vhodný najmä do bielej lakovanej kuchyne. Moderný skrinkový odsávač pár takmer vôbec nie je vidieť. Zo spodnej časti vidieť krásne biele tvrdené sklo. Tento model je bez výklopnej lišty. Digestor Breeze sa vyrába v dvoch rozmeroch 60 cm a 80 cm. Tento odsávač pár môže pracovať na externý odťah alebo na recirkuláciu.

ODSÁVAČ PÁR:
rozmery: 60 cm / 80 cm
povrchová úprava: nerez + biele tvrdené sklo
ovládanie: dotyková obrazovka
osvetlenie: LED 2 × 1,2 W – 3000K
výkon digestora: 754 m3/h
hlučnosť: max. 64 dBA
príkon motora: 277,4 W
odsávanie: externý odťah / recirkulácia (filtračný režim)
energetická trieda: A

VOLITEĽNÉ:
Sada s uhlíkovým filtrom, d 17 cm na recirkulačný režim (filtrácia)

CHARAKTERISTIKA SPOTREBIČA:
Nastaviteľné a oneskorené automatické vypnutie. Táto funkcia umožňuje naprogramovať oneskorené vypnutie odsávača pár, ktoré v čo najkratšom čase zabezpečí správnu úroveň čistoty vzduchu vo vašej kuchyni.

Svetelná kontrolka údržby tukového filtra: odsávač pár vás automaticky informuje, keď je potrebné vyčistiť kovový tukový filter určený na zachytávanie tuku z výparov z varenia. Správne vyčistenie týchto filtrov zaisťuje ochranu vnútorných komponentov odsávača pár a nevytvára nepríjemný zápach. Ten sa môže objaviť, ak tukové filtre nie sú dlhšie obdobie čistené.

Svetelný indikátor výmeny uhlíkového filtra: digestor vás automaticky informuje, kedy je potrebné vymeniť filter s aktívnym uhlím. Tento filter je navrhnutý tak, aby absorboval pachy vznikajúce pri varení. Je nanajvýš dôležité pravidelne tieto filtre vymieňať, pretože časom strácajú účinnosť a za bežnej prevádzky znižujú zápach v kuchyni.

24h Comfortšpeciálna funkcia určená na čistenie vzduchu v miestnosti, keď sa nevarí, a teda nepoužíva sa ani varná doska, ani digestor. Táto funkcia funguje na princípe striedaní cyklov. Ide o automatické rytmické cykly v priebehu času: 5 minút ZAPNUTÝ - 25 minút VYPNUTÝ. Táto špecifická funkcia je vytvorená na čistenie vzduchu od latentných pachov ako sú cigarety, tabakový dym, čističe vzduchu, pachy zo zvyškov jedál alebo od iných zdrojov pachov v miestnosti. Funkcia sa ľahko aktivuje a / alebo deaktivuje, alebo zostáva v prevádzke až do uplynutia času, keď sa za 24 hodín automaticky vypne.

Obvodové/štrbinové odsávanie: funguje na princípe mechanického systému, ktorý doslova núti, tlačí, výpary z varenia pozdĺž štrbiny, ktorá vedie po obvode odsávača pár. Tento systém zvyšuje výkon odsávania a zároveň znižuje hlučnosť prevádzky odsávača pár.

Dizajn digestora je tiež vylepšený, pretože tukové filtre nie je vidieť.