model: Aria-in

skrinkový digestor, značka Galvamet

podskrinkový odsávač pár model Aria-in v kuchyni

Na obrázku je podskrinkový odsávač pár model Aria-in v kuchyni.

kóty k odsávaču pár Aria-in

Na obrázku sú kóty k odsávaču pár Aria-in.Univerzálny skrinkový odsávač pár model Aria-in. Tento model digestora sa hodí do rustikálnej aj modernej kuchyne. Digestor je zabudovaný v hornej skrinke kuchyne a takmer vôbec ho nie je vidieť. Pre tento model je typický sklenený výklopný štít, ktorý chráni skrinku pred výparmi za varenia. Model Aria-in je možný v šírke 60 cm a 90 cm.
Odsávač pár Aria-in funguje výhradne na recirkulačný režim s použitím plazmového filtra. Plazmový spôsob čistenia vzduchu likviduje nežiadúce pachy, spóry plesní, baktérie. Prečistený vzduch sa navracia naspäť do interiéru. Tento spôsob prevádzky digestora s plazmovou technológiou je mimoriadne vhodný pre pasívne domy, nízkoenergetické domy a domy s rekuperáciou, kde nie je možné odvádzať odpadový vzduch potrubím do exteriéru.

ODSÁVAČ PÁR:
rozmery: 60 cm / 90 cm
povrchová úprava: nerez
ovládanie: elektronické jemné dotykové
osvetlenie: LED 2 × 1,2 W – 3000K
výkon digestora: 500 m3/h
hlučnosť: max. 65 dBA
príkon motora: 242,4 W
odsávanie: recirkulácia (filtračný režim) s plazmovým filtrom
energetická trieda: 

VOLITEĽNÉ:
-


CHARAKTERISTIKA SPOTREBIČA:
Nastaviteľné a oneskorené automatické vypnutie. Táto funkcia umožňuje naprogramovať oneskorené vypnutie odsávača pár, ktoré v čo najkratšom čase zabezpečí správnu úroveň čistoty vzduchu vo vašej kuchyni.

Svetelná kontrolka údržby tukového filtra. Odsávač pár vás automaticky informuje, keď je potrebné vyčistiť kovový tukový filter určený na zachytávanie tuku z výparov z varenia. Správne vyčistenie týchto filtrov zaisťuje ochranu vnútorných komponentov odsávača pár a nevytvára nepríjemný zápach. Ten sa môže objaviť, ak tukové filtre nie sú dlhšie obdobie čistené.

Technológia plazmového čistenia vzduchu s použitím plazmového filtra je pokrokový spôsob čistenia vzduchui v interiéri. Zaručuje 95% redukciu zápachu (EN 61591), ako aj úplnú elimináciu všetkých vírusov, mikróbov, zárodkov plesní a baktérií prítomných vo vzduchu.

VÝHODY VYUŽITIA PLAZMOVEJ TECHNOLÓGIE V ODSÁVAČOCH PÁR:
Esteticky vynikajúci
Už žiadne inštalácií potrubí odvádzajúce odpadový vzduch mimo interiér.

Nižšie inštalačné náklady
Už nie sú potrebné žiadne ďalšie stavebné práce. V prípade externého odťahu sa musí dopredu myslieť na vedenie potrubného systému cez steny, v strope alebo v podlahe v závislosti od zvoleného typu digestora. 

Znížené náklady za energie
Zníženie ročných poplatkov za energie za kúrenie a klimatizáciu. Pri bežnej prevádzke digestora na externý odťah sa nevypúšťajú potrubím iba pachy, ale v zime aj ohriaty vzduch a ochladený vzduch zas v lete, čo zvyšuje výkonnosť kúrenia a klimatizácie.

Plazmová technológia pokrýva 95% účinnosť odstraňovania zápachu v porovnaní so štandardným uhlíkovým filtrom / s aktívnym uhlím, ktorý zabepčeuje iba 50-60% účinnosť.

100% to je výkonnosť, pri ktorej plazmové filtre odstraňujú vírusy, spóry, baktérie, mikróby, atď., ktoré sa nachádzajú vo vzduchu v kuchynskom priestore, v porovnaní s 0% výkonnosťou filtrov s aktívnym uhlím.

10 ROKOV toto je životnosť plazmových filtrov bez potreby údržby alebo výmeny. Štandardný odsávač pár na uhlíkové filtre naopak vyžaduje výmenu filtra veľmi často. Priemerne raz za 3-6 mesiacov. Digestor s plazmovým filtrom, okrem iných predností, jednoznačne ponúka úspory na nákladoch.

Plazmový filter, ktorý je v bežnej prevádzke, funguje s konštantným výkonom mnoho rokov a naďalej poskytuje 95% účinnosť odstraňovania zápachu. Zatiaľ čo účinnosť štandardného filtra s aktívnym uhlím sa rýchlo (po prvých 3-4 vareniach) zhoršuje. 

 

 

skrinkový digestor Aria-in