PREDSTAVENIE ZNAČKY SIL FIM

nadčasové talianske digestory u Vás doma

Predstavenie značky Sil Fim


Výroba odsávačov pár Sil Fim v Taliansku


Zamerané na ochranu životného prostredia


S cieľom priemyselnej expanzie talianska značka Sil Fim srl. vznikla v roku 2009 zlúčením dvoch značiek SILC spa. a Fim srl.

Spoločnosť SILC spa. bola založená v roku 1968 a ešte dnes je líder v oblasti priemyselných a žehliacich strojov.
Značka Fim srl. bola založená v roku 1985, ktorá sa venovala výrobe digestorov, plášťov chladničiek a vyrábala aj iné dizajnové doplnky.

Zlúčenie 2 podnikov prinieslo výhody ako v organizácii, tak aj vo výrobe, a tiež to znamenalo vznik 2 výrobných línií odsávačov pár s označením FIM a WD.

Digestory z rady FIM sú prispôsobiteľné, zatiaľ čo odsávače z rady WD sú koncipované a pripravené značkou SIL FIM tak, že sa zaraďujú k výrobcom najlepších kuchynských spotrebičov.


ŠTRUKTÚRA

Výrobné závody sa nachádzajú v mestách Jesi a Castelfidardo, región Marche v Taliansku, a pokrývajú spolu rozlohu až 20.000 m2. Sú priamo prepojené s technickými oddeleniami, ktoré sú kľúčovou súčasťou spoločnosti pre výskum, vývoj a dokončenie nových modelov.

V týchto závodoch sa spracúvajú a vyrábajú výrobky z rôznych materiálov ako nerezová oceľ, oceľ meď, hliník.

Všetky fázy produkcie sa dejú v jednom závode s neustálym sledovaním výrobných procesov.


KVALIFIKÁCIA

Vďaka vysokej kvalite výrobkov a širokému výrobnému programu je spoločnosť Sil Fim hrdá na svoju vysokú úroveň na národných a medzinárodných trhoch.

Cieľ je vždy rovnaký - predvídať potreby trhu, zabezpečiť kvalitu a absolútnu bezpečnosť. Osobitná pozornosť sa venuje navrhovaniu, technologickým inováciám spojeným s skúsenosťami a schopnosťami technikov a manažérov, vďaka tomu všetkému je značka SIL FIM referenčným bodom pre tých, ktorí veria „Made in Italy“, ktorý je známy a oceňovaný po celom svete pre svoje nápady, formu a predstavy.


KVALITA A ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Vlastník značky SIL FIM srl. sa rozhodol mať podnik so smerovaním na: systém kvality produkcie a podpory pre životné prostredie v súlade s týmito normami: UNI EN ISO 9001: 2008 a UN EN ISO 14001: 2004.
Tento systém je založený na organizácii a technických činností, aplikovaných na všetkých oddeleniach spoločnosti, tieto činnosti sú určené na získanie plnej spokojnosti zákazníkov a neustále zlepšovanie výrobkov, pričom sa snaží zachovať najhlbšiu úctu k životnému prostrediu.

Spoločnosť SIL FIM má vlastné laboratórium s rozlohou viac ako 500 m2 , ktoré je oficiálne uznané NEMKO v súlade s normou ISO 17025: „Všeobecné štandardy týkajúce sa testovania a kalibrácie zariadenia“, v ktorom môže vykonávať nezávislým spôsobom všetky skúšky potrebné na získanie schvaľovacieho označenia výrobkov, ktoré sú v súlade s : Medzinárodnými Štandardmi Elektrickej Bezpečnosti A Elektromagnetickej Kompatibility.

Laboratórium je schopné vykonať všetky testy pre NEMKO, cULus, Ghost Approvals a pre všetkých hlavných medzinárodných schvaľovateľov kvality.

Počas vývoja a overovania výrobkov, laboratórium vykonáva aj „performance“ testy s cieľom zlepšiť kvalitu produktov z hľadiska hodnoty hluku, vibrácií, prívodu vzduchu, účinnosť osvetlenia, vstrebávanie tukov a tiež zníženia zápachu.


Odborný tím predaja digestorov značky Sil Fim


CERTIFIKÁTY
Certifikáty odsávačov pár značky Sil Fim