PREDSTAVENIE ZNAČKY GALVAMET

dizajnové talianske digestory so zameraním na technológie

Predstavenie značky Galvamet


výroba odsávačov pár Galvamet


fabrika Galvamet v Taliansku


Talianska spoločnosť Galvamet vyrába domáce digestory. Zameriava sa na pokrokovosť, detaily dizajnu, ekologickú udržateľnosť a zapracovávanie technických inovácii. Všetky tieto aspekty vytvárajú moderné spotrebiče pre domáce použite. Svoj neobyčajný exkluzívny dizajn a kvalitu ukazujú v širokom portfóliu odsávačov pár.


VZNIK SPOLOČNOSTI
Costante Lucietto v roku 1974 založil spoločnosť Galvamet v Taliansku. Dnes spoločnosť vedie syn Dino Lucietto, ktorý firme pomohol expandovať aj do zahraničia. Galvamet dnes už dodáva svoje produkty do celého sveta.

„Kľúčom nášho úspechu je profesionálny a vášnivý tím, ktorý sa vždy snaží prispôsobovať požiadavkám trhu. Technologicky vyspelé ekologické riešenia, podpora inovácií, ktoré zlepšujú kvalitu života ľudí, to je spoločnosť Galvamet.“


MODERNÉ TECHNOLÓGIE A INOVÁCIE
Spoločnosť Galvamet si pri výrobe digestorov zakladá na profesionalite výrobného tímu a neustálej inovácii svojich produktov vo svojich spotrebičoch. Sústredí sa na súhru inteligentných riešení, ekologickej udržateľnosti a pekného dizajnu.


DIZAJN
Výroba zameraná na detail, pričom sa snaží držať krok s modernými trendmi. Talianske odsávače pár Galvamet vynikajú svojím zaujímavým dynamickým dizajnom. V ponuke je na výber široké portfólio digestorov do domácnosti.


Poradíme vám pri výbere vhodného typu digestora do vášho interiéru. Rovnako tak aj, či je pre vás vhodná recirkulácia s plazmovým filtrom alebo s uhlíkovým filtrom, alebo či bude najlepšie ostať pri štandardnom type prevádzky digestora na externý odťah.


Váš odborný tím predaja odsávačov pár značky Galvamet