model: Mirage

nástenný digestor, značka Galvamet

nástenný odsávač pár model Mirage

Na obrázku je nástenný odsávač pár model Mirage.

kóty k nástennému odsávaču pár model Mirage

Na obrázku sú kóty k odsávaču pár Mirage.Univerzálny nástenný model Mirage s bežným tvarom digestora do písmena „T”. Tento model sa hodí do skoro každej modernej kuchyne. Na čelnej časti tela digestora, v strede, sa nachádza originálny čierny pás, ktorý mu dodáva šmrnc elegancie. Tento model digestora je dostupný len v tejto verzii s čiernym pásom, kde je ovládanie pre digestor. Odsávač pár Mirage sa vyrába v šírke 90 cm a 120 cm. Digestor Mirage môže pracovať na externý odťah alebo na recirkuláciu.

ODSÁVAČ PÁR:
rozmery: 90 cm / 120 cm
povrchová úprava: nerez + čierny pás v strede čelnej hrany
ovládanie: dotyková obrazovka
osvetlenie: LED 2 × 1,2 W – 3000K
výkon digestora: 754 m3/h
hlučnosť: max. 64 dBA
príkon motora: 277,4 W
odsávanie: externý odťah / recirkulácia (filtračný režim)
energetická trieda: A

VOLITEĽNÉ:
Sada s uhlíkovým filtrom, d 17 cm na recirkulačný režim (filtrácia)

CHARAKTERISTIKA SPOTREBIČA:
Nastaviteľné a oneskorené automatické vypnutie. Táto funkcia umožňuje naprogramovať oneskorené vypnutie odsávača pár, ktoré v čo najkratšom čase zabezpečí správnu úroveň čistoty vzduchu vo vašej kuchyni.

Svetelná kontrolka údržby tukového filtra: odsávač pár vás automaticky informuje, keď je potrebné vyčistiť kovový tukový filter určený na zachytávanie tuku z výparov z varenia. Správne vyčistenie týchto filtrov zaisťuje ochranu vnútorných komponentov odsávača pár a nevytvára nepríjemný zápach. Ten sa môže objaviť, ak tukové filtre nie sú dlhšie obdobie čistené.

Svetelný indikátor výmeny uhlíkového filtra: digestor vás automaticky informuje, kedy je potrebné vymeniť filter s aktívnym uhlím. Tento filter je navrhnutý tak, aby absorboval pachy vznikajúce pri varení. Je nanajvýš dôležité pravidelne tieto filtre vymieňať, pretože časom strácajú účinnosť a za bežnej prevádzky znižujú zápach v kuchyni.