model: Roll

ostrovný digestor, značka Galvamet

ostrovný odsávač pár model Roll v kuchyni

Na obrázku je ostrovný odsávač pár model Roll v kuchyni.

ostrovný odsávač pár model Roll

Na obrázku je ostrovný odsávač pár model Roll.

kóty k odsávaču pár Roll

Na obrázku sú kóty k odsávaču pár Roll.Nadčasový ostrovný digestor model Roll vynikne v modernej kuchyni. Svojim dizajnom pripomína funkcionalistickú rúru. Tento štýl odsávača pár je vhodný umiestniť nad ostrov kuchyne, kde nebude iné visiace osvetlenie. Rozmermi nezaberá veľa priestoru, priemer podstavy je len 37 cm. Digestor Roll môže pracovať na externý odťah alebo na recirkuláciu.

ODSÁVAČ PÁR:
rozmery: Ø 37 cm
povrchová úprava: nerez
ovládanie: elektronické jemné dotykové
osvetlenie: LED 2 × 1,2 W – 3000K
výkon digestora: 754 m3/h
hlučnosť: max. 64 dBA
príkon motora: 277,4 W
odsávanie: externý odťah / recirkulácia (filtračný režim)
energetická trieda: A

VOLITEĽNÉ:
Sada s uhlíkovým filtrom, d 17 cm na recirkulačný režim (filtrácia)

CHARAKTERISTIKA SPOTREBIČA:
Nastaviteľné a oneskorené automatické vypnutie. Táto funkcia umožňuje naprogramovať oneskorené vypnutie odsávača pár, ktoré v čo najkratšom čase zabezpečí správnu úroveň čistoty vzduchu vo vašej kuchyni.

Svetelná kontrolka údržby tukového filtra: odsávač pár vás automaticky informuje, keď je potrebné vyčistiť kovový tukový filter určený na zachytávanie tuku z výparov z varenia. Správne vyčistenie týchto filtrov zaisťuje ochranu vnútorných komponentov odsávača pár a nevytvára nepríjemný zápach. Ten sa môže objaviť, ak tukové filtre nie sú dlhšie obdobie čistené.

Svetelný indikátor výmeny uhlíkového filtra: digestor vás automaticky informuje, kedy je potrebné vymeniť filter s aktívnym uhlím. Tento filter je navrhnutý tak, aby absorboval pachy vznikajúce pri varení. Je nanajvýš dôležité pravidelne tieto filtre vymieňať, pretože časom strácajú účinnosť a za bežnej prevádzky znižujú zápach v kuchyni.