model: Quick

indukčný varný panel s integrovaným digestorom na zabudovanie do pracovnej dosky, značka Galvamet

zabudovateľný odsávač pár s indukciou model Quick

Na obrázku je digestor spolu s indukčnou varnou doskou ako jeden ucelený spotrebič. Model Quick značky Galvamet.

zabudovateľný odsávač pár s indukciou model Quick
Quick pohľad zhora.


zabudovateľný odsávač pár s indukciou model Quick

Rôzne možnosti v skrinke nábytku kuchyne.


zabudovateľný odsávač pár s indukciou model Quick

Kóty odsávača pár Quick, umiestnenie v skrinke nábytku kuchynskej linky.Výkon a funkčnosť, ktoré sú perfektne kombinované s mimoriadnou ľahkosťou obsluhy. Model Quick je univerzálny spotrebič do každej modernej domácnosti, ktorý v sebe spája kvalitný odsávač pár a indukčnú varnú dosku.

ODSÁVAČ PÁR:
typ: digestor zabudovaný vo varnej doske
povrchová úprava: nerez + čierna mriežka
ovládanie: dotyková obrazovka 3V + I, umiestnené na indukčnej varnej doske
osvetlenie: -
výkon digestora: 648 m3/h
hlučnosť: max. 69 dBA
príkon motora: 275 W
odsávanie: externý odťah / recirkulácia (filtračný režim) 
energetická trieda: A

INDUKČNÁ VARNÁ DOSKA:

rozmery: 86 x 52 cm
povrchová úprava: čierna sklokeramika
ovládanie: dotykové ovládanie, červené LED svetlá
úrovne:
príkon: 7,2 kW
varné zóny: 4
príkon varných zón: 
Zóna 1: 1,2 - 1,6 kW
Zóna 2: 1,5 - 2,0 kW
Zóna 3: 1,5 - 2,0 kW
Zóna 4: 1,5 - 2,0 kW
premostenie: 1 x (2 varné zóny dokopy)

funkcie indukčnej varnej dosky:

Ovládanie dotykovou obrazovkou
Booster - zdroj prídavnej energie
Indikátor zostatkového tepla
Ochrana proti prehriatiu
Časovač

VOLITEĽNÉ:
Sada na recirkuláciu s dlhodobou životnosťou, h 6 cm (pre kuchynský podstavec vysoký až 6 cm), recirkulácia (uhlíkový filter)
Sada na recirkuláciu s dlhodobou životnosťou, h 10 cm (pre kuchynský sokel vysoký 10 cm), recirkulácia (uhlíkový filter)    
Sada na inštaláciu potrubného odvodu, h 6 cm (pre kuchynský sokel vysoký až 6 cm), externý odťah  

CHARAKTERISTIKA SPOTREBIČA:
Nastaviteľné a oneskorené automatické vypnutie. Táto funkcia umožňuje naprogramovať oneskorené vypnutie odsávača pár, ktoré v čo najkratšom čase zabezpečí správnu úroveň čistoty vzduchu vo vašej kuchyni.

Svetelná kontrolka údržby tukového filtra. Odsávač pár vás automaticky informuje, keď je potrebné vyčistiť kovový tukový filter určený na zachytávanie tuku z výparov z varenia.

Varovanie o regenerácii pachového filtra s dlhou životnosťou: je potrebné ho regenerovať. Vďaka svojej špeciálnej štruktúre a zloženiu je možné tento filter regenerovať a obnoviť tak jeho schopnosť zachytávať pachy na najlepšej úrovni účinnosti. Ovládací panel upozorní vždy, keď je potrebné regenerovať (umývačka riadu + sušenie v rúre na 100 ° C x 10 minút).

Funkcia a vzhľad. Mriežka bola navrhnutá tak, aby umožňovala umiestnenie panvíc a zároveň skrytie samotného odsávača pár.

Vysoko kvalitné materiály. Všetky vnútorné časti sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele.

Jednoduché čistenie. Po odstránení mriežky nad digestorom, sa tukový filter ľahko zdvihne. Oba sú vhodné do umývačky riadu.

Prevádzková bezpečnosť. Všetky tekutiny, vrátane kondenzátu, sa zhromažďujú vo vnútornej vaničke z nehrdzavejúcej ocele s vypúšťacím ventilom.

Prispôsobivosť a voľnosť pri navrhovaní spotrebiča do kuchyne. Prístroj je možné inštalovať do ktorejkoľvek základnej nábytkovej skrinky s rozmermi šírky najmenej 90 cm a 60 cm hĺbky. Spotrebič je možné teleskopicky nastaviť do výšky aj do hĺbky a pre hlbšie základné nábytkové jednotky sa dá motor ľahko otočiť a umiestniť dozadu.

Variabilná inštalácia. Indukčnú dosku je možné inštalovať ako naloženú alebo ako zapustenú do roviny s pracovnou doskou.

Strategická poloha motora, umiestnený vo vnútri sokla, zaisťuje ľahkú opravu samotného motora digestora alebo indukčnej dosky. V skutočnosti je možné opraviť indukciu bez demontáže spotrebiča z pracovnej dosky a taktiež digestora. Aj hlučnosť motora je výrazne znížený vďaka umiestneniu ďaleko od užívateľa a od zásuviek, ktoré ho chránia.

Odsávanie na externý odťah alebo recirkulačný režim, pomocou jednoduchej súpravy (voliteľné) je možné prepnúť digestor z prevádzky na externý odťah (potrebný systém) na recirkuláciu. Súprava môže byť buď s aktívnym uhlíkovým filtrom s dlhou životnosťou (regenerovateľné v rúre), alebo s novou technológiou čistenia vzduchu pomocou plazmového filtra.

 

 

odsávač pár model Quick