model: Vapore

indukčný - podskrinkový digestor, značka Galvamet

indukčný podskrinkový odsávač pár model Vapore

Na obrázku je indukčný podskrinkový odsávač pár model Vapore zabudovaný v lakovanej kuchyni.

indukčný podskrinkový digestor Vapore v bielej skrinke Na obrázku je indukčný podskrinkový digestor Vapore v bielej skrinke.

kóty k odsávaču pár Vapore Na obrázku sú kóty k odsávaču pár Vapore.Podskrinkový odsávač pár model Vapore, ktorý je zároveň aj indukčným digestorom. Pri varení na indukcii vzniká kondenz. Digestor Vapore okamžite po zapnutí zahreje všetky svoje spodné povrchy a privedie ich na určitú teplotu, ktorá zabráni tvorbe kondenzácie. Medzi digestorom a výparmi z varenia už nie je taký teplotný rozdiel.

Nasávaný vzduch, stále plný vlhkosti, potom prechádza chladnými povrchmi vo vnútri odsávača pár. Tam sa nahromadí voda z výparov z varenia, ktorá sa potom zhromažďuje vo vnútornej miske, vaničke digestora. V tejto kondenzačnej nádobke sú elektronické snímače, ktoré nepretržite monitorujú hladinu nakondenzovanej vody a automaticky zastavia motor digestora, akonáhle hladina dosiahne maximum.

Príkazové LED diódy začnú blikať, aby signalizovali tento stav. Vyprázdnenie odkvapkávacej misky je veľmi jednoduché, rýchle a vykonáva sa stlačením páky a umiestnením nádoby pod vypúšťací ventil. Až po vyprázdnení vaničky začne odsávač pár znova fungovať.

ODSÁVAČ PÁR:
rozmery: 60 cm / 80 cm
povrchová úprava: nerez 
ovládanie: elektronické jemné dotykové
osvetlenie: LED 2 ×1,2 W – 3000K
výkon digestora: 620 m3/h
hlučnosť: max. 69 dBA
príkon motora: 407,4 W
odsávanie: externý odťah / recirkulácia (filtračný režim)
energetická trieda: A

VOLITEĽNÉ:
Sada na recirkuláciu s dlhodobou životnosťou na recirkulačný režim (filtrácia)

CHARAKTERISTIKA SPOTREBIČA:
Nastaviteľné a oneskorené automatické vypnutie. Táto funkcia umožňuje naprogramovať oneskorené vypnutie odsávača pár, ktoré v čo najkratšom čase zabezpečí správnu úroveň čistoty vzduchu vo vašej kuchyni.

Svetelná kontrolka údržby tukového filtra: odsávač pár vás automaticky informuje, keď je potrebné vyčistiť kovový tukový filter určený na zachytávanie tuku z výparov z varenia. Správne vyčistenie týchto filtrov zaisťuje ochranu vnútorných komponentov odsávača pár a nevytvára nepríjemný zápach. Ten sa môže objaviť, ak tukové filtre nie sú dlhšie obdobie čistené.

Svetelná signalizácia potreby regenerácie pachového filtra s dlhou životnosťou: pachový filter s dlhou životnosťou zachytáva všetky pachy prítomné vo výparoch z varenia a zaručuje tak čistý vzduch vo vašej kuchyni. Nemusí sa vymieňať tak často ako bežný filter s aktívnym uhlím, dá sa regenerovať každé 3 - 4 mesiace, a v každom prípade, podľa frekvencie používania odsávača pár, pri bežnom umývaní v umývačke riadu asi pri 70 ° C bez použitia akéhokoľvek čistiaceho prostriedku, po ktorom nasleduje sušenie v rúre 30 minút pri 70 ° C. Pre zachovanie vysokej účinnosti sa odporúča filter vymeniť po 6/8 regeneračných cykloch.

Obvodové/štrbinové odsávanie: funguje na princípe mechanického systému, ktorý doslova núti, tlačí, výpary z varenia pozdĺž štrbiny, ktorá vedie po obvode odsávača pár. Tento systém zvyšuje výkon odsávania a zároveň znižuje hlučnosť prevádzky odsávača pár.

Dizajn digestora je tiež vylepšený, pretože tukové filtre nie je vidieť.