model: Masai

stropný digestor, značka Galvamet

stropný odsávač pár model Masai

Na obrázku je stropný odsávač pár model Masai.

stropný digestor Masai Na obrázku vidieť nerezový stropný digestor Masai.

kóty k digestoru Masai Na obrázku sú kóty k digestoru Masai.

diaľkové ovládanie k digestoru Masai

Na obrázku je diaľkové ovládanie k digestoru Masai.Moderný stropný odsávač pár s jedinečným dizajnom. Model Masai funguje výhradne na recirkulačný režim s použitím plazmového filtra. Plazmový spôsob čistenia vzduchu likviduje nežiadúce pachy, spóry plesní, baktérie. Prečistený vzduch sa navracia naspäť do interiéru. Tento spôsob prevádzky digestora s plazmovou technológiou je mimoriadne vhodný pre pasívne domy, nízkoenergetické domy a domy s rekuperáciou, kde nie je možné odvádzať odpadový vzduch potrubím do exteriéru.

ODSÁVAČ PÁR:
rozmery: 60×100 cm
povrchová úprava: nerez
ovládanie: diaľkové ovládanie
osvetlenie: LED 3 x 1,3 W – 3000K
výkon digestora: 450 m3/h
hlučnosť: max. 69 dBA
príkon motora: 183,9 W
odsávanie: recirkulácia (filtračný režim) s plazmovým filtrom
energetická trieda: A

VOLITEĽNÉ:
-


CHARAKTERISTIKA SPOTREBIČA:
Nastaviteľné a oneskorené automatické vypnutie. Táto funkcia umožňuje naprogramovať oneskorené vypnutie odsávača pár, ktoré v čo najkratšom čase zabezpečí správnu úroveň čistoty vzduchu vo vašej kuchyni.

Svetelná kontrolka údržby tukového filtra. Odsávač pár vás automaticky informuje, keď je potrebné vyčistiť kovový tukový filter určený na zachytávanie tuku z výparov z varenia. Správne vyčistenie týchto filtrov zaisťuje ochranu vnútorných komponentov odsávača pár a nevytvára nepríjemný zápach. Ten sa môže objaviť, ak tukové filtre nie sú dlhšie obdobie čistené.

24h Comfort: špeciálna funkcia určená na čistenie vzduchu v miestnosti, keď sa nevarí, a teda nepoužíva sa ani varná doska, ani digestor. Táto funkcia funguje na princípe striedaní cyklov. Ide o automatické rytmické cykly v priebehu času: 5 minút ZAPNUTÝ - 25 minút VYPNUTÝ. Táto špecifická funkcia je vytvorená na čistenie vzduchu od latentných pachov ako sú cigarety, tabakový dym, čističe vzduchu, pachy zo zvyškov jedál alebo od iných zdrojov pachov v miestnosti. Funkcia sa ľahko aktivuje a / alebo deaktivuje, alebo zostáva v prevádzke až do uplynutia času, keď sa za 24 hodín automaticky vypne.

Technológia plazmového čistenia vzduchu s použitím plazmového filtra je pokrokový spôsob čistenia vzduchui v interiéri. Zaručuje 95% redukciu zápachu (EN 61591), ako aj úplnú elimináciu všetkých vírusov, mikróbov, zárodkov plesní a baktérií prítomných vo vzduchu.

VÝHODY VYUŽITIA PLAZMOVEJ TECHNOLÓGIE V ODSÁVAČOCH PÁR:
Esteticky vynikajúci
Už žiadne inštalácií potrubí odvádzajúce odpadový vzduch mimo interiér.

Nižšie inštalačné náklady
Už nie sú potrebné žiadne ďalšie stavebné práce. V prípade externého odťahu sa musí dopredu myslieť na vedenie potrubného systému cez steny, v strope alebo v podlahe v závislosti od zvoleného typu digestora. 

Znížené náklady za energie
Zníženie ročných poplatkov za energie za kúrenie a klimatizáciu. Pri bežnej prevádzke digestora na externý odťah sa nevypúšťajú potrubím iba pachy, ale v zime aj ohriaty vzduch a ochladený vzduch zas v lete, čo zvyšuje výkonnosť kúrenia a klimatizácie.

Plazmová technológia pokrýva 95% účinnosť odstraňovania zápachu v porovnaní so štandardným uhlíkovým filtrom / s aktívnym uhlím, ktorý zabepčeuje iba 50-60% účinnosť.

100% to je výkonnosť, pri ktorej plazmové filtre odstraňujú vírusy, spóry, baktérie, mikróby, atď., ktoré sa nachádzajú vo vzduchu v kuchynskom priestore, v porovnaní s 0% výkonnosťou filtrov s aktívnym uhlím.

10 ROKOV toto je životnosť plazmových filtrov bez potreby údržby alebo výmeny. Štandardný odsávač pár na uhlíkové filtre naopak vyžaduje výmenu filtra veľmi často. Priemerne raz za 3-6 mesiacov. Digestor s plazmovým filtrom, okrem iných predností, jednoznačne ponúka úspory na nákladoch.

Plazmový filter, ktorý je v bežnej prevádzke, funguje s konštantným výkonom mnoho rokov a naďalej poskytuje 95% účinnosť odstraňovania zápachu. Zatiaľ čo účinnosť štandardného filtra s aktívnym uhlím sa rýchlo (po prvých 3-4 vareniach) zhoršuje.