model: Keep

ostrovný digestor, značka Galvamet

ostrovný odsávač pár model Keep

Na obrázku je ostrovný odsávač pár model Keep.

kóty k odsávaču pár Keep

Na obrázku sú kóty k odsávaču pár Keep.Minimalistický ostrovný model Keep je digestor, ktorý sa hodí do nadčasovej kuchyne. Rozmery podstavy odsávača sú len 45 x 45 cm, čo znamená, že v priestore nebude zaberať veľa miesta. Model Keep je špecifický čiernym alebo bielym sklom, ktorý tvorí vertikálny pás po hrane celej výšky digestora. V tejto oblasti je umiestnené aj ovládanie pre odsávač pár. Digestor môže pracovať na externý odťah alebo na recirkuláciu.

ODSÁVAČ PÁR:
rozmery: 45 x 45 cm
povrchová úprava: nerez + čierne sklo / nerez + biele sklo
ovládanie: dotyková obrazovka
osvetlenie: LED 4 × 1,2 W – 3000K
výkon digestora: 754 m3/h
hlučnosť: max. 64 dBA
príkon motora: 279,8 W
odsávanie: externý odťah / recirkulácia (filtračný režim)
energetická trieda: A

VOLITEĽNÉ:
Sada s uhlíkovým filtrom, d 17 cm na recirkulačný režim (filtrácia)

CHARAKTERISTIKA SPOTREBIČA:
Nastaviteľné a oneskorené automatické vypnutie. Táto funkcia umožňuje naprogramovať oneskorené vypnutie odsávača pár, ktoré v čo najkratšom čase zabezpečí správnu úroveň čistoty vzduchu vo vašej kuchyni.

Svetelná kontrolka údržby tukového filtra: odsávač pár vás automaticky informuje, keď je potrebné vyčistiť kovový tukový filter určený na zachytávanie tuku z výparov z varenia. Správne vyčistenie týchto filtrov zaisťuje ochranu vnútorných komponentov odsávača pár a nevytvára nepríjemný zápach. Ten sa môže objaviť, ak tukové filtre nie sú dlhšie obdobie čistené.

Svetelný indikátor výmeny uhlíkového filtra: digestor vás automaticky informuje, kedy je potrebné vymeniť filter s aktívnym uhlím. Tento filter je navrhnutý tak, aby absorboval pachy vznikajúce pri varení. Je nanajvýš dôležité pravidelne tieto filtre vymieňať, pretože časom strácajú účinnosť a za bežnej prevádzky znižujú zápach v kuchyni.

24h Comfortšpeciálna funkcia určená na čistenie vzduchu v miestnosti, keď sa nevarí, a teda nepoužíva sa ani varná doska, ani digestor. Táto funkcia funguje na princípe striedaní cyklov. Ide o automatické rytmické cykly v priebehu času: 5 minút ZAPNUTÝ - 25 minút VYPNUTÝ. Táto špecifická funkcia je vytvorená na čistenie vzduchu od latentných pachov ako sú cigarety, tabakový dym, čističe vzduchu, pachy zo zvyškov jedál alebo od iných zdrojov pachov v miestnosti. Funkcia sa ľahko aktivuje a / alebo deaktivuje, alebo zostáva v prevádzke až do uplynutia času, keď sa za 24 hodín automaticky vypne.

Obvodové/štrbinové odsávanie: funguje na princípe mechanického systému, ktorý doslova núti, tlačí, výpary z varenia pozdĺž štrbiny, ktorá vedie po obvode odsávača pár. Tento systém zvyšuje výkon odsávania a zároveň znižuje hlučnosť prevádzky odsávača pár.

Dizajn digestora je tiež vylepšený, pretože tukové filtre nie je vidieť.