model: Aria

ostrovný digestor, značka Galvamet

ostrovný odsávač pár model Aria

Na obrázku je ostrovný odsávač pár model Aria.

nerezový ostrovný digestor Aria

Na obrázku je nerezový ostrovný digestor Aria.

kóty k odsávaču pár Aria

Na obrázku sú kóty k odsávaču pár Aria.Elegantný ostrovný odsávač pár model Aria s čistými líniami. Vďaka štrbinovému systému odsávania nie je zo spodnej strany vidieť tukové filtre, ktoré sú skryté za nerezovým krytom. Klasický model digestora v tvare písmena "T" môžete mať aj v modernej aj rustikálnejšej kuchyni. vyrába sa v rozmeroch 90 x 60 cm a ovládanie nájdete na čelnej hrane digestora. Odsávač pár Aria môže pracovať na externý odťah alebo na recirkuláciu.

ODSÁVAČ PÁR:
rozmery: 90 x 60 cm
povrchová úprava: nerez
ovládanie: elektronické jemné dotykové
osvetlenie: LED 4 x 1,2 W – 3000K
výkon digestora: 740 m3/h
hlučnosť: max. 69 dBA
príkon motora: 284,8 W
odsávanie: externý odťah / recirkulácia (filtračný režim)
energetická trieda: A

VOLITEĽNÉ:
Sada s uhlíkovým filtrom, d 17 cm na recirkulačný režim (filtrácia)

CHARAKTERISTIKA SPOTREBIČA:
Nastaviteľné a oneskorené automatické vypnutie. Táto funkcia umožňuje naprogramovať oneskorené vypnutie odsávača pár, ktoré v čo najkratšom čase zabezpečí správnu úroveň čistoty vzduchu vo vašej kuchyni.

Svetelná kontrolka údržby tukového filtra: odsávač pár vás automaticky informuje, keď je potrebné vyčistiť kovový tukový filter určený na zachytávanie tuku z výparov z varenia. Správne vyčistenie týchto filtrov zaisťuje ochranu vnútorných komponentov odsávača pár a nevytvára nepríjemný zápach. Ten sa môže objaviť, ak tukové filtre nie sú dlhšie obdobie čistené.

Svetelný indikátor výmeny uhlíkového filtra: digestor vás automaticky informuje, kedy je potrebné vymeniť filter s aktívnym uhlím. Tento filter je navrhnutý tak, aby absorboval pachy vznikajúce pri varení. Je nanajvýš dôležité pravidelne tieto filtre vymieňať, pretože časom strácajú účinnosť a za bežnej prevádzky znižujú zápach v kuchyni.

Obvodové/štrbinové odsávanie: funguje na princípe mechanického systému, ktorý doslova núti, tlačí, výpary z varenia pozdĺž štrbiny, ktorá vedie po obvode odsávača pár. Tento systém zvyšuje výkon odsávania a zároveň znižuje hlučnosť prevádzky odsávača pár.

Dizajn digestora je tiež vylepšený, pretože tukové filtre nie je vidieť.