model: Opera

nástenný digestor, značka Galvamet

nástenný odsávač pár model Opera v čiernom prevedení

Na obrázku je nástenný odsávač pár model Opera v čiernom prevedení.

biely nástenný digestor Opera

Na obrázku je biely nástenný digestor Opera.

čierny nástenný digestor Opera

Na obrázku je čierny nástenný digestor Opera.

kóty k odsávaču pár Opera

Na obrázku sú kóty k odsávaču pár Opera.Dizajnový nástenný odsávač pár model Opera pôsobí ako digestor z budúcnosti. Svojim štýlom sa hodí do minimalistických kuchýň, kde dostane priestor vyniknúť. Sklo chráni stenu pred zašpinením z varenia. Vyrába sa v dvoch farebných verziách.Tento model je k dispozícii v šírke 90 cm a môže pracovať na externý odťah alebo na recirkuláciu.

ODSÁVAČ PÁR:
rozmery: 90 cm
povrchová úprava: nerez + čierne tvrdené sklo / nerez + biele tvrdené sklo
ovládanie: dotyková obrazovka
osvetlenie: LED 5 x 1,5 W – 3000K
výkon digestora: 886 m3/h
hlučnosť: max. 63 dBA
príkon motora: 357,5 W
odsávanie: externý odťah / recirkulácia (filtračný režim)
energetická trieda: A

VOLITEĽNÉ:
Sada s uhlíkovým filtrom, d 17 cm na recirkulačný režim (filtrácia)

CHARAKTERISTIKA SPOTREBIČA:
Nastaviteľné a oneskorené automatické vypnutie. Táto funkcia umožňuje naprogramovať oneskorené vypnutie odsávača pár, ktoré v čo najkratšom čase zabezpečí správnu úroveň čistoty vzduchu vo vašej kuchyni.

Svetelná kontrolka údržby tukového filtra: odsávač pár vás automaticky informuje, keď je potrebné vyčistiť kovový tukový filter určený na zachytávanie tuku z výparov z varenia. Správne vyčistenie týchto filtrov zaisťuje ochranu vnútorných komponentov odsávača pár a nevytvára nepríjemný zápach. Ten sa môže objaviť, ak tukové filtre nie sú dlhšie obdobie čistené.

Svetelný indikátor výmeny uhlíkového filtra: digestor vás automaticky informuje, kedy je potrebné vymeniť filter s aktívnym uhlím. Tento filter je navrhnutý tak, aby absorboval pachy vznikajúce pri varení. Je nanajvýš dôležité pravidelne tieto filtre vymieňať, pretože časom strácajú účinnosť a za bežnej prevádzky znižujú zápach v kuchyni.

Obvodové/štrbinové odsávanie: funguje na princípe mechanického systému, ktorý doslova núti, tlačí, výpary z varenia pozdĺž štrbiny, ktorá vedie po obvode odsávača pár. Tento systém zvyšuje výkon odsávania a zároveň znižuje hlučnosť prevádzky odsávača pár.

Dizajn digestora je tiež vylepšený, pretože tukové filtre nie je vidieť.