model: Hide

skrinkový digestor, značka Galvamet

podskrinkový odsávač pár model Hide


Na obrázku je podskrinkový odsávač pár model Hide.


kóty k odsávaču pár Hide

Na obrázku sú kóty k odsávaču pár Hide.Univerzálny skrinkový odsávač pár model Hide. Jednoduchá obsluha digestora zabudovaného v skrinke prináša moderné technológie a komfort pri varení do vašej domácnosti. Model Hide je skrytý v hornej skrinke nábytku kuchynskej linky a takmer vôbec ho nie je vidieť. Zo spodnej časti môžete pozorovať nerezovú časť digestora. Tento model je bez výklopnej lišty. Digestor Hide je dostupný v dvoch rozmeroch 60 cm a 80 cm. Tento odsávač pár môže pracovať na externý odťah alebo na recirkuláciu.

ODSÁVAČ PÁR:
rozmery: 60 cm / 80 cm
povrchová úprava: nerez
ovládanie: elektronické jemné dotykové
osvetlenie: LED 2 × 1,2 W – 3000K
výkon digestora: 754 m3/h
hlučnosť: max. 64 dBA
príkon motora: 277,4 W
odsávanie: externý odťah / recirkulácia (filtračný režim)
energetická trieda: A

VOLITEĽNÉ:
Sada s uhlíkovým filtrom, d 17 cm na recirkulačný režim (filtrácia)

CHARAKTERISTIKA SPOTREBIČA:
Nastaviteľné a oneskorené automatické vypnutie. Táto funkcia umožňuje naprogramovať oneskorené vypnutie odsávača pár, ktoré v čo najkratšom čase zabezpečí správnu úroveň čistoty vzduchu vo vašej kuchyni.

Svetelná kontrolka údržby tukového filtra: odsávač pár vás automaticky informuje, keď je potrebné vyčistiť kovový tukový filter určený na zachytávanie tuku z výparov z varenia. Správne vyčistenie týchto filtrov zaisťuje ochranu vnútorných komponentov odsávača pár a nevytvára nepríjemný zápach. Ten sa môže objaviť, ak tukové filtre nie sú dlhšie obdobie čistené.

Svetelný indikátor výmeny uhlíkového filtra: digestor vás automaticky informuje, kedy je potrebné vymeniť filter s aktívnym uhlím. Tento filter je navrhnutý tak, aby absorboval pachy vznikajúce pri varení. Je nanajvýš dôležité pravidelne tieto filtre vymieňať, pretože časom strácajú účinnosť a za bežnej prevádzky znižujú zápach v kuchyni.

Obvodové/štrbinové odsávanie: funguje na princípe mechanického systému, ktorý doslova núti, tlačí, výpary z varenia pozdĺž štrbiny, ktorá vedie po obvode odsávača pár. Tento systém zvyšuje výkon odsávania a zároveň znižuje hlučnosť prevádzky odsávača pár.

Dizajn digestora je tiež vylepšený, pretože tukové filtre nie je vidieť.