model: Ambient

nástenný digestor, značka Galvamet

nástenný odsávač pár model Ambient

Na obrázku je nástenný odsávač pár model Ambient.

čierny nástenný digestor Ambient

Na obrázku je čierny nástenný digestor Ambient v kombinácii nerezou.

kóty k odsávaču pár Ambient

Na obrázku sú kóty k odsávaču pár Ambient.Moderný nástenný odsávač pár model Ambient má výnimočný dizajn s takt trochu futuristickými prvkami. Originálna kombinácia čierneho skla a nereze v prepojení vĺn pôsobia naozaj unikátnym dojmom. Tento model je k dispozícii v šírke 90 cm a môže pracovať na externý odťah alebo na recirkuláciu.

ODSÁVAČ PÁR:
rozmery: 90 cm
povrchová úprava: nerez + čierne tvrdené sklo
ovládanie: dotyková obrazovka
osvetlenie: LED 2 x 1,2 W – 3000K
výkon digestora: 721 m3/h
hlučnosť: max. 70 dBA
príkon motora: 352,4 W
odsávanie: externý odťah / recirkulácia (filtračný režim)
energetická trieda: A

VOLITEĽNÉ:
Komínová súprava AMBIENT na externý odťah
Sada s uhlíkovým filtrom, d 17 cm na recirkulačný režim (filtrácia)

CHARAKTERISTIKA SPOTREBIČA:
Nastaviteľné a oneskorené automatické vypnutie. Táto funkcia umožňuje naprogramovať oneskorené vypnutie odsávača pár, ktoré v čo najkratšom čase zabezpečí správnu úroveň čistoty vzduchu vo vašej kuchyni.

Svetelná kontrolka údržby tukového filtra: odsávač pár vás automaticky informuje, keď je potrebné vyčistiť kovový tukový filter určený na zachytávanie tuku z výparov z varenia. Správne vyčistenie týchto filtrov zaisťuje ochranu vnútorných komponentov odsávača pár a nevytvára nepríjemný zápach. Ten sa môže objaviť, ak tukové filtre nie sú dlhšie obdobie čistené.

24h Comfortšpeciálna funkcia určená na čistenie vzduchu v miestnosti, keď sa nevarí, a teda nepoužíva sa ani varná doska, ani digestor. Táto funkcia funguje na princípe striedaní cyklov. Ide o automatické rytmické cykly v priebehu času: 5 minút ZAPNUTÝ - 25 minút VYPNUTÝ. Táto špecifická funkcia je vytvorená na čistenie vzduchu od latentných pachov ako sú cigarety, tabakový dym, čističe vzduchu, pachy zo zvyškov jedál alebo od iných zdrojov pachov v miestnosti. Funkcia sa ľahko aktivuje a / alebo deaktivuje, alebo zostáva v prevádzke až do uplynutia času, keď sa za 24 hodín automaticky vypne.

Obvodové/štrbinové odsávanie: funguje na princípe mechanického systému, ktorý doslova núti, tlačí, výpary z varenia pozdĺž štrbiny, ktorá vedie po obvode odsávača pár. Tento systém zvyšuje výkon odsávania a zároveň znižuje hlučnosť prevádzky odsávača pár.

Dizajn digestora je tiež vylepšený, pretože tukové filtre nie je vidieť.