model: Sphera

nástenný digestor, značka Galvamet

nástenný odsávač pár model Sphera v bielom prevedení

Na obrázku je nástenný odsávač pár model Sphera v bielom prevedení.

čierny nástenný odsávač pár model Sphera

Na obrázku je čierny nástenný odsávač pár model Sphera.

kóty k nástennému odsávaču pár model Sphera

Na obrázku sú kóty k odsávaču pár Sphera.Minimalistický model Sphera svojim dizajnom ani nepripomína odsávač pár či bežný spotrebič v kuchyni. Jedinečný vizuál tohto nástenného digestora je naozaj špeciálny. Svojim unikátnym prevedením pasuje do moderných až nadčasových interiérov. Nástenný odsávač pár Sphera je k dispozícii v neštandardnej šírke 65 cm, a teda môže zapadnúť aj do menších kuchýň. Vyrába sa v dvoch verziách - bielej a čiernej a môže pracovať na externý odťah alebo na recirkuláciu.

ODSÁVAČ PÁR:
rozmery: 65 cm
povrchová úprava: nerez + čierne tvrdené sklo / nerez + biele tvrdené sklo
ovládanie: dotyková obrazovka
osvetlenie: LED 2 × 1,2 W – 3000K
výkon digestora: 886 m3/h
hlučnosť: max. 63 dBA
príkon motora: 352,4 W
odsávanie: externý odťah / recirkulácia (filtračný režim)
energetická trieda: A

VOLITEĽNÉ:
Komínová súprava SPHERA na externý odťah
Sada na recirkuláciu s dlhodobou životnosťou

CHARAKTERISTIKA SPOTREBIČA:
Nastaviteľné a oneskorené automatické vypnutie. Táto funkcia umožňuje naprogramovať oneskorené vypnutie odsávača pár, ktoré v čo najkratšom čase zabezpečí správnu úroveň čistoty vzduchu vo vašej kuchyni.

Svetelná kontrolka údržby tukového filtra: odsávač pár vás automaticky informuje, keď je potrebné vyčistiť kovový tukový filter určený na zachytávanie tuku z výparov z varenia. Správne vyčistenie týchto filtrov zaisťuje ochranu vnútorných komponentov odsávača pár a nevytvára nepríjemný zápach. Ten sa môže objaviť, ak tukové filtre nie sú dlhšie obdobie čistené.

Svetelná signalizácia potreby regenerácie pachového filtra s dlhou životnosťou: pachový filter s dlhou životnosťou zachytáva všetky pachy prítomné vo výparoch z varenia a zaručuje tak čistý vzduch vo vašej kuchyni. Nemusí sa vymieňať tak často ako bežný filter s aktívnym uhlím, dá sa regenerovať každé 3 - 4 mesiace, a v každom prípade, podľa frekvencie používania odsávača pár, pri bežnom umývaní v umývačke riadu asi pri 70 ° C bez použitia akéhokoľvek čistiaceho prostriedku, po ktorom nasleduje sušenie v rúre 30 minút pri 70 ° C. Pre zachovanie vysokej účinnosti sa odporúča filter vymeniť po 6/8 regeneračných cykloch.

24h Comfortšpeciálna funkcia určená na čistenie vzduchu v miestnosti, keď sa nevarí, a teda nepoužíva sa ani varná doska, ani digestor. Táto funkcia funguje na princípe striedaní cyklov. Ide o automatické rytmické cykly v priebehu času: 5 minút ZAPNUTÝ - 25 minút VYPNUTÝ. Táto špecifická funkcia je vytvorená na čistenie vzduchu od latentných pachov ako sú cigarety, tabakový dym, čističe vzduchu, pachy zo zvyškov jedál alebo od iných zdrojov pachov v miestnosti. Funkcia sa ľahko aktivuje a / alebo deaktivuje, alebo zostáva v prevádzke až do uplynutia času, keď sa za 24 hodín automaticky vypne.

Obvodové/štrbinové odsávanie: funguje na princípe mechanického systému, ktorý doslova núti, tlačí, výpary z varenia pozdĺž štrbiny, ktorá vedie po obvode odsávača pár. Tento systém zvyšuje výkon odsávania a zároveň znižuje hlučnosť prevádzky odsávača pár.

Dizajn digestora je tiež vylepšený, pretože tukové filtre nie je vidieť.

Jemné mäkké svetlo ON / OFF: táto funkcia je elektronicky riadená a pri zapnutí a vypnutí svetlo postupne zvyšuje alebo stlmuje svoj výkon, čím ponúka vylepšený a príjemný svetelný efekt k digestoru.

Spomalené otváranie: táto vlastnosť zabudovaná do odsávača pár posúva prednú sklenenú časť a vytvára tak správny odsávací povrch. Tento pohyb je pomalý a presný, a zároveň ponúka kombináciu správneho extrakčného výkonu, štýlu a technológie samotného prístroja.